Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

DEMO - wypróbujcie za darmo

DEMO PROGRAM daje Klientom możliwość za darmo wypróbować produkty LUGERO zanim zdecydują się oni na zakup. OKRES PRÓBNY może trwać do 10 dni, potem można maszynę oddać lub zakupić (płacić można także na raty - miesięcznie).


demo


REGULAMIN DEMO PROGRAMU:

przy wydaniu towarów należy uiścić kaucję. W momencie kiedy Klient zdecyduje się na zakup, kaucja służy jako opłata za fakturę. Suma kaucji ustalena jest bądź według aktualnego cenniku LUGERO (zobacz www lugero.pl) albo według w tym czasie ważnej cenowej oferty. Kaucja (tj. cena towaru) zawsze jest uzgodniona na piśmie.

  • Jeżeli Klient oddaje towar do nas w ciągu okresu próbki, otrzyma z powrotem kaucję oprócz kosztów związanch z transportem towaru do Klienta oraz od Klienta, jeżeli są.
  • Klient otrzyma zwrot kaucji w pełnej kwocie, pod warunkiem, że towar był oddan bez mechanicznego albo innego uszkodzenia; w takim samym stanie w którym był pożyczony w LUGERO.

Wybrać można którykolwiek z naszych towarów i wypróbować go przez 10 dni, żeby sprawdzić czy naprawdę Państwu pasuje. Jesteśmy pewni jakością sprzętu LUGERO i ufamy, że będą Państwo zadowoloni. ZAWSZE pożyczamy zupełnie nowy produkt, dlatego jeżeli Państwo zdecydują się na jego zakup, można go używać tuż po skończeniu programu DEMO.