Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

Filtr

Dostępność w magazynie

Cena bez VAT

Podnośniki kolejowe & Żurawie warsztatowe

Dźwigi warsztatowe są kompaktowe i można je łatwo i szybko postawić. Nadają się do podnoszenia, trzymania i osadzania ciężkich przedmiotów lub maszyn. Nośność zależy od długości ramienia nośnego, które można ustawić w czterech pozycjach. Maksymalne obciążenie jest osiągane bez rozciągania i osiąga do 2000 kg. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości komponentom nadają się do ciągłego użytkowania. Dźwigi warsztatowe znajdą również swoje zastosowanie w małych warsztatach lub magazynach.

Podnośnik kalenicowy jest urządzeniem do podnoszenia bardzo ciężkich ładunków na mniejszw wysokości. Jest idealny do pracy w przemyśle lub budownictwie. Oferujemy podnośniki o udźwigu 1500 kg i 3000 kg. Dzięki przekładni do podnoszenia ładunku wymagana jest minimalna siła.

Naszą domeną są nie tylko niskie ceny w sklepie internetowym, ale także duża dostępność zapasów, gdzie większość oferowanych ręcznych wózków widłowych jest stale w magazynie i jest gotowa do natychmiastowego odbioru. Z przyjemnością prześlemy Ci zamówiony towar z usługą transportową „pod drzwi”, ale oferujemy również możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie w Tychach. Nie zapominamy również o szerokiej gamie metod płatności, takich jak płatność gotówką, płatność przy odbiorze, przelew bankowy lub płatność na fakturze z terminem płatności.