Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

Filtr

Dostępność w magazynie

Cena bez VAT

Udźwig

(1)
(2)
(2)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
(5)
(3)
(1)

Wózki paletowe

Wózki paletowe są najczęstszym rodzajem techniki przeładunkowej. Dzięki nim można z łatwością przenosić nawet bardzo duże ładunki na większe odległości i przy niewielkim zużyciu energii. Są niezbędnymi pomocnikami w załadunku i rozładunku towarów i żaden magazyn nie może się bez nich obejść. Wózek paletowy ma długą historię, która przeszła szereg zmian i ulepszeń. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów, takich jak standardowe wózki paletowe, mocne o ładowności do 5 ton, z krótkimi lub długimi widłami, nożycowe, niskoprofilowe, z wagą lub z drukarką itp. Coraz bardziej popularne są elektryczne wózki paletowe, które ładunek lekko podnoszą i przewożą dzięki wydajnym akumulatorom AGM lub Li-Ion. Portfolio produktów uzupełniają specjalne wózki paletowe, takie jak te z łatwym uruchomieniem, z szerokim rozstawem wideł, terenowe, ocynkowane, ze stali nierdzewnej lub z hamulcem bębnowym.

Jednak oferta wózków paletowych DELTALIFT obejmuje również standardowe i bardzo ekonomiczne paleciaki dla klientów, którzy mają ogólne wymagania operacyjne i przewożą standardowe palety EURO - na przykład wózki serii DB2m 2t lub BF-ARm 2.5t.

Wyświetlanie 12 rekordów z 30.

Wyświetl kolejnych 12

Wyświetlanie 12 rekordów z 30.

Wyświetl kolejnych 12

Naszą domeną są nie tylko niskie ceny w sklepie internetowym, ale także szeroka dostępność towaru, z tym, że większość oferowanych wózków paletowych jest stale w magazynie i jest gotowa do natychmiastowego odbioru. Z przyjemnością prześlemy Państwu wszystkie towary do usługi transportowej „pod drzwi”, ale oferujemy również możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie w Tychach. Nie zapominamy również o szerokiej gamie metod płatności, takich jak płatność gotówką, płatność przy odbiorze, przelew bankowy lub płatność na fakturze z terminem płatności.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup sprzętu do manipulacji jest inwestycją w usprawnienie pracy lub procesów produkcyjnych i taka maszyna musi zarabiać. Są to jednak maszyny, które wymagają sporadycznej konserwacji i mogą działać wadliwie. Dlatego nasze usługi z pewnością nie kończą się na sprzedaży, a my przygotowaliśmy usługi szybkiego serwisu dla klientów, który ma zasięg ogólnopolski.