Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

Podstawowy wózek paletowy DB2m + Komplet kół nylonowych


 • podstawowy wózek paletowy DB2m, 2000kg
 • komplet kół zapasowych nylonowych


  teraz ZE ZNIŻKĄ 3%
 • KORZYSTNY PAKIET PRODUKTÓW


  Oferujemy wyjątkową okazję aby otrzymać przy zakupie podstawowego wózka paletowego DB2m również komplet zapasowych kół nylonowych. Ogólnie  dodatkowo zaoszczędzisz 3%  e- ceny sklepowe! 

  WÓZEK PALETOWY DB2m

  Podstawowy wózek paletowy model DB2m to podstawowy wózek paletowy, który zaspokaja większość potrzeb w magazynie. Ma standardową długość wideł
  1 150 mm, która jest optymalna do transportu palet EURO. Jest bardzo łatwy w sterowaniu, nie tylko dzięki swojej konstrukcji i mocnej jednostce hydraulicznej, ale także ergonomicznemu drążkowi sterującemu i dużemu kątowi skrętu (do 210 °), dzięki czemu będziesz w stanie dobrze manewrować nawet na mniejszej przestrzeni . Udźwig wózka paletowego DB2m wynosi 2 000 kg, co w pełni wystarcza dla większości ładunków. Posiada wysokiej jakości galwanizowaną pompę hydrauliczną, ogólnie solidną konstrukcję z wieloma punktami smarowania i mocną powłokę proszkową. Zaletą mogą być twardsze koła, które są nylonowe typu tandem (podwójne) na widłach i nylonowe są również sterowane; jednak na życzenie można je zastąpić gumowymi lub poliuretanowymi.

  Podstawowa charakterystyka:

  • udźwig 2 000 kg
  • max. wysokość podnoszenia 200 mm
  • długość wideł 1 150 mm
  • wysokiej jakości metalizowana pompa hydrauliczna
  • nylonowe koła sterujące i rolki widłowe

  +

  ZESTAW ZAMIENNYCH KÓŁ NYLONOWYCH (NY)

  Koła wózków paletowych są materiałami eksploatacyjnymi i należy je od czasu do czasu wymieniać. Nie wpłynie to negatywnie na właściwości jezdne wózka, a praca z nim nie będzie niebezpieczna ani nadmiernie wymagająca. Przy codziennym użytkowaniu zalecany okres pomiędzy przeglądami 12 miesięcy wynosi 12 miesięcyDlatego oferujemy kompletny zestaw kierownic i wideł  Koła NY, które po obniżonej cenie można kupić przy zakupie samej palety. Zestaw zawiera 2 koła skrętne o średnicy 200 mm i 4 sztuki rozwidlonych kół są 80 ×70 mm.

  high

  DB2m+kola
  8596538079912
  81kg
  1384 bez VAT 1702.3 z VAT
  Cena transportu 155 bez VAT 190.7 z VAT

  Produkt jest już w porównaniu. Pokazać porównanie