Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

Filtr

Dostępność w magazynie

(0)

Wciągniki

Oferujemy wciągniki ręczne i elektryczne. Spośród ręcznych jest to oznaczenie HSZ, a elektrycznych GSZ. Wciągniki mogą być zawieszone osobno lub mogą poruszać się po różnych szynach dzięki tak zwanemu wózkowi jezdnemu, który nosi oznaczenie JK.
Wciągniki są idealne do podnoszenia (i ewentualnie przesuwania) ciężkich ładunków, często na duże wysokości. Są zwykle stosowany w budownictwie lub zakładach przemysłowych. Wciągnik łańcuchowy ma solidną stalową konstrukcję. Wiszący hak mocujący z blokadą jest przymocowany do łańcucha wciągnika. Sterowanie odbywa się za pomocą łańcucha serwisowego o długości do 6 m. Łańcuch podnoszący jest następnie wykonany ze stali stopowej. Elektryczne wciągniki linowe wykonują podnoszenie za pomocą energii elektrycznej 220 V. Oferujemy wciągniki o udźwigu do 1000 kg z bezpośrednim podnośnikiem o maksymalnej długości liny do 12 m. Są łatwe w obsłudze za pomocą przełącznika na kablu elektrycznym.

Wyświetlanie 12 rekordów z 14.

Wyświetl kolejnych 2

Wyświetlanie 12 rekordów z 14.

Wyświetl kolejnych 2

Naszą domeną są nie tylko niskie ceny w sklepie internetowym, ale także duża dostępność zapasów, gdzie większość oferowanych ręcznych wózków widłowych jest stale w magazynie i jest gotowa do natychmiastowego odbioru. Z przyjemnością prześlemy Ci zamówiony towar z usługą transportową „pod drzwi”, ale oferujemy również możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie w Tychach. Nie zapominamy również o szerokiej gamie metod płatności, takich jak płatność gotówką, płatność przy odbiorze, przelew bankowy lub płatność na fakturze z terminem płatności.