Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

Filtr

Dostępność w magazynie

Cena bez VAT

Udźwig

(2)
(1)
(2)
(1)

Koła i rolki

Wyposaż swój wózek paletowy lub taczkowy w odpowiednie koła, które sprawią, że jazda będzie łatwa, wygodna i bezpieczna. Możecie Państwo wybrać jedną z następujących opcji:


Nylon - Koła obracają się bardzo łatwo, ponieważ są bardzo twarde i odporne na ścieranie. Nadają się szczególnie do gładkich podłóg. Mimo że powodują większy hałas podczas jazdy, są odporne na chemikalia i nie brudzą podłogi.
Poliuretan - Koła mają bieżnik z poliuretanu na stalowej obręczy. Jazda jest cichsza niż w przypadku kół nylonowych, a koła PU nadają się do powierzchni antypoślizgowych. Zapewniają bezpieczny transport na rampach lub na gładkich powierzchniach (mają stabilność kierunkową). Koła poliuretanowe to uniwersalny i optymalny wybór.
Guma - gumowa powłoka znajduje się na aluminiowej obręczy. Te koła nie powinny być używane do dużych obciążeń ze względu na swoją miękkość - są jednak odpowiednie do nierównych powierzchni lub tam, gdzie wózek paletowy musi poruszać się cicho. Wadą jest to, że dzięki miękkiej powierzchni koła mogą pozostawiać ślady się na podłodze.

Wyświetlanie 12 rekordów z 14.

Wyświetl kolejnych 2

Wyświetlanie 12 rekordów z 14.

Wyświetl kolejnych 2

Naszą domeną są nie tylko niskie ceny w sklepie internetowym, ale także duża dostępność zapasów, gdzie większość oferowanych ręcznych wózków widłowych jest stale w magazynie i jest gotowa do natychmiastowego odbioru. Z przyjemnością prześlemy Ci zamówiony towar z usługą transportową „pod drzwi”, ale oferujemy również możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie w Tychach. Nie zapominamy również o szerokiej gamie metod płatności, takich jak płatność gotówką, płatność przy odbiorze, przelew bankowy lub płatność na fakturze z terminem płatności.