Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

Filtr

Dostępność w magazynie

Cena bez VAT

Udźwig

(6)
(3)
(4)
(3)
(1)

Wózki taczkowe

Wózek taczkowy to dwukołowy ręczny wózek do transportu towarów w kartonach lub skrzyniach. Jest to uniwersalne urządzenie do obsługi, które jest tanie, niedrogie i łatwe do przechowywania. Jego konstrukcja wykonana jest ze stalowych rur, a platforma załadowcza wykonana jest ze wzmocnionej blachy. Korpus wózka pokryty jest grubą warstwą farby proszkowej, która jest odporna na ścieranie. Można zamontować pełne gumowe lub dmuchane koła bantam. Istnieje wiele rodzajów wózków taczkowych, a najczęściej używane są wózki uniwersalne, do schodów, skrzyń, beczek i inne specjalne, takie jak składane, ze składaną łopatą lub wielofunkcyjne. Gwarancją jakości jest fakt, że nasze wózki taczkowe są produkowane w Czechach.Wyświetlanie 12 rekordów z 17.

Wyświetl kolejnych 5

Wyświetlanie 12 rekordów z 17.

Wyświetl kolejnych 5

Naszą domeną są nie tylko niskie ceny w sklepie internetowym, ale także duża dostępność zapasów, gdzie większość oferowanych ręcznych wózków widłowych jest stale w magazynie i jest gotowa do natychmiastowego odbioru. Z przyjemnością prześlemy Ci zamówiony towar z usługą transportową „pod drzwi”, ale oferujemy również możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie w Tychach. Nie zapominamy również o szerokiej gamie metod płatności, takich jak płatność gotówką, płatność przy odbiorze, przelew bankowy lub płatność na fakturze z terminem płatności.