Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

Filtr

Dostępność w magazynie

(0)

Cena bez VAT

Wagi paletowe

Przemysłowe systemy ważące to kompaktowe urządzenia, które obejmują szyny ważące i wagi paletowe, które zapewniają łatwe, dokładne i niezawodne ważenie towarów na paletach w warunkach przemysłowych. Tego rodzaju wagi w połączeniu z trwałymi wskaźnikami przemysłowymi tworzą szeroki zakres możliwych rozwiązań, które spełnią wszystkie Państwa potrzeby i wymagania. Niezaprzeczalną zaletą jest również możliwość kalibracji lub certyfikacji do ważenia handlowego. Na życzenie cały zestaw może być również wyposażony w drukarkę do drukowania etykiet ważących.

Naszą domeną są nie tylko niskie ceny w sklepie internetowym, ale także duża dostępność zapasów, gdzie większość oferowanych ręcznych wózków widłowych jest stale w magazynie i jest gotowa do natychmiastowego odbioru. Z przyjemnością prześlemy Ci zamówiony towar z usługą transportową „pod drzwi”, ale oferujemy również możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie w Tychach. Nie zapominamy również o szerokiej gamie metod płatności, takich jak płatność gotówką, płatność przy odbiorze, przelew bankowy lub płatność na fakturze z terminem płatności.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup sprzętu do manipulacji jest inwestycją w usprawnienie pracy lub procesów produkcyjnych i taka maszyna musi zarabiać. Są to jednak maszyny, które wymagają sporadycznej konserwacji i mogą działać wadliwie. Dlatego nasze usługi z pewnością nie kończą się na sprzedaży, a my przygotowaliśmy usługi szybkiego serwisu dla klientów, który ma zasięg ogólnopolski.