Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

Filtr

Dostępność w magazynie

Cena bez VAT

Udźwig

(7)
(4)
(6)
(1)
(1)
(3)
(1)
(5)
(1)
(2)

Maksymalna wysokość wideł

Wózki podnośnikowe

Podnośniki DELTALIFT (także ręczne wózki podnośnikowe) mają bardzo szeroki zakres wszystkich możliwych działań, które podczas manipulacji można sobie wyobrazić. Są niezbędnymi pomocnikami we wszystkich obszarach logistyki i przeładunku materiałów. Wymagania klientów są szerokie, dlatego oferujemy szeroką gamę modeli całkowicie ręcznych, następnie z elektrycznym podnośnikiem i napędem ręcznym lub w pełni elektrycznych. Dostępne są różne wysokości podnoszenia, udźwigi i wymiary.

Nasze wózki widłowe obejmują od lekkich i łatwych w obsłudze modeli, przez środkowe rzędy o wysokości podnoszenia 3,5 m, po specjalne modele o dużej ładowności, bardzo duży wolny skok, specjalne do transportu beczek itp. Aby ułatwić wybór, możecie Państwo sprawdzić te najpopularniejsze : do okazjonalnego rozładunku / załadunku wózki SDJ1016, do częstszego załadunku towarów na wysokości CDD1025B i codziennego użytkowania CDD1230M. Wszystkie oferowane maszyny są wysokiej jakości i są wyposażone w markowe urządzenia elektroniczne i najlepsze akumulatory. 

Wyświetlanie 12 rekordów z 31.

Wyświetl kolejnych 12

Wyświetlanie 12 rekordów z 31.

Wyświetl kolejnych 12

Naszą domeną są nie tylko niskie ceny w sklepie internetowym, ale także duża dostępność zapasów, gdzie większość oferowanych ręcznych wózków widłowych jest stale w magazynie i jest gotowa do natychmiastowego odbioru. Z przyjemnością prześlemy Ci zamówiony towar z usługą transportową „pod drzwi”, ale oferujemy również możliwość odbioru osobistego w naszym magazynie w Tychach. Nie zapominamy również o szerokiej gamie metod płatności, takich jak płatność gotówką, płatność przy odbiorze, przelew bankowy lub płatność na fakturze z terminem płatności.


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup sprzętu do manipulacji jest inwestycją w usprawnienie pracy lub procesów produkcyjnych i taka maszyna musi zarabiać. Są to jednak tylko maszyny, które wymagają sporadycznej konserwacji i mogą ulec awarii. Dlatego nasze usługi z pewnością nie kończą się na sprzedaży, a my przygotowaliśmy usługi szybkiego serwisu dla klientów, który ma zasięg ogólnopolski.