Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

Wzmocniony wózek paletowy BF-ARv + Komplet kół poliuretanowych


 • wzmocniony wózek paletowy BF-ARv, 2500kg
 • kompletny komplet zapasowych kół poliuretanowych


  teraz ZE ZNIŻKĄ 3%
 • KORZYSTNY PAKIET PRODUKTÓW


  Oferujemy wyjątkową okazję do nabycia przy zakupie wzmocnionego wózka paletowego BF-ARv również komplet zapasowych kół poliuretanowych. Ogólnie dodatkowo oszczędzasz 3% ceny w sklepie internetowym! 

  WÓZEK PALETOWY WZMOCNIONY BF-ARv

  Wózek paletowy BF-ARv to wyjątkowe połączenie wysokiej wydajności, jakości wykonania i atrakcyjnej ceny. W ten sposób pokrywa większość potrzeb związanych z obsługą materiałów. Ma standardową długość wideł 1150 mm, co jest idealną długością do transportu palet EURO. Jest bardzo łatwy w obsłudze, nie tylko dzięki swojej konstrukcji i mocnemu agregatowi hydraulicznemu, ale także ergonomicznemu drążkowi sterującemu z gumowanym uchwytem i dużemu kątowi skrętu (do 210 °), dzięki czemu będziesz mógł dobrze manewrować nawet na mniejszej przestrzeni. I nawet poprzeczne podnoszenie palet nie będzie problemem. Jest specjalnie zaprojektowany do długiego i ciągłego użytkowania. Udźwig wózka paletowego BF-ARv wynosi 2 500 kg. Posiada wysokiej jakości galwanizowaną pompę hydrauliczną, ogólnie mocną i wzmocnioną konstrukcję z wieloma punktami smarowania i mocną powłoką proszkową. Wyposażony jest w kółka o średniej twardości, na których żeliwnym rdzeniu znajduje się gruba warstwa wysokiej jakości poliuretanu. Takie koła nadają się do prawie każdej powierzchni, są stabilne i mają długą żywotność; jednak na życzenie można je zastąpić gumowymi lub nylonowymi.

  +

  ZESTAW ZAMIENNYCH KÓŁ POLIURETANOWYCH (PU)

  Koła wózków paletowych są materiałami eksploatacyjnymi i należy je od czasu do czasu wymieniać. Nie wpłynie to negatywnie na właściwości jezdne wózka, a praca z nim nie będzie niebezpieczna ani nadmiernie wymagająca. Przy codziennym użytkowaniu zalecany okres pomiędzy wymianami 12 miesięcy wynosi 12 miesięcyDlatego oferujemy kompletny zestaw układów kierowniczych i widelec Kółka poliuretanowe, które możesz w obniżonej cenie możesz kupić przy zakupie samej palety. W zestawie 2 kółka skrętne o średnicy 200 mm i 4 sztuki koła wideł są  80×70mm. W obu przypadkach gruba warstwa wysokiej jakości poliuretanu jest naciągnięta na solidną stalową lub żeliwną tarczę. 

  high

  BF-ARv+kola
  8596538872650
  81kg
  1531 bez VAT 1883.1 z VAT
  Cena transportu 155 bez VAT 190.7 z VAT

  Produkt jest już w porównaniu. Pokazać porównanie