Strona korzysta z plików cookie w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu na stronie. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę. Więcej informacji

Oddział w Czechach

Przedstawiamy Państwu nasz oddział z techniką manipulacyjną i podnoszącą, który znajduje się w Pradze. W Republice Czeskiej produkty Deltalift są dystrybuowane przez naszą firmę Lugero CZ, s.r.o. 

Nasz magazyn sprzedaży znajduje się przy ulicy V Chotejně 15. Oferujemy również programy demonstracyjne (Try and Buy), korzystne finansowanie (leasing lub leasing operacyjny urządzeńprzeładunkowych), a także wynajem maszyn i urządzeń do podnoszenia i manipulacji. Przygotowujemy również szereg ofert okazyjnych dla cen dla Republiki Czeskiej.

Każdemu z naszych klientów jest przy wejściu przydzielany pracownik oddziału. Doświadczony personel pokaże wszystkie urządzenia do manipulacji i podnoszenia, akcesoria i wszystko, co może być ważne dla magazynu, warsztatu, firmy lub biura.Jesteśmy głęboko przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług i oferowanych urządzeń do manipulacji.